Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik kapı düz tip yana kayar kapılar 

Elektronik kontrol ünitesi ve kapı hareketleri software yazılım sistemi ile desteklenerek çalışmaktadır. Mekanizma gürültüsüz ve sarsıntısız çalışacak şekilde tasarlanarak  imal edilmiştir.

İlk kurulum aşamasında verilen parametreler doğrultusunda sistem encoder ile hafızaya almakta ve değiştirilen parametreleri de hafızasına ekleyerek optimum çalışmayı sağlamaktadır.(Açılma, kapanma, yavaşlama, limit switch, vs. ayarları gibi)

 

Akıllı Algılama Teknolojisi

Geçiş koridorlarına çok yakın noktalarda ki otomatik kapıların önlerinden geçiş yapan kişilere kapının açılmadığı konumdur. Bu pozisyonda kapı çok az açılarak tekrar kapanır. Direk radara doğru bir hareket olduğunda ise kapı tamamen açılır.

 

Akıllı Bekleme Özelliği

Kapıda yoğun insan trafiği var ise, kapı açılıp kapanma sürecine girdiğinde kapanmadan her sinyal alışında kapanma sürecini otomatik olarak arttırır ve her sinyalde daha fazla bekler. Bu durum trafik normale dönüp kapı tamamen kapandığında ortadan kalkar ve kapı normal ayarlarına geri döner.

 

 

Teleskopik Kapılar

Dar alanlarda maksimum geçiş genişliği sağlar. Düz kayar kapı sistemlerinin gerekli geçiş boşluğunu veremediği noktalarda teleskopik kapılar birbiri üzerine açılan kanatları ile maksimum geçiş açıklığı ve fonksiyonel çözüm sağlarlar.

 

Ortak Özellikler

Sessiz Çalışma Özelliği 

Mekanizma sistemimizin yüksekliği 8 cm olup kanatların asıldığı mekanizma rayı üzerinde ki boşluğa polietilen malzemeden imal edilmiş özel bir yatak sistemi oluşturulmuş ve bunun üzerine tekerlek formuna uygun tek parça alüminyum ray geçirilmiştir.Mevcut yatak üzerinde çalışan ray sistemi kapının çok sessiz çalışmasını sağlayıp, uzun yıllar sonunda rayda oluşabilecek aşınmalar sonucu (diğer otomatik kapılarda olduğu gibi) komple mekanizmanın değiştirlimesi yerine,sadece ray parçasının değiştirilebilmesine olanak sağlar. Bu sistem yüksek servis bedeli riskini minimuma düşürmektedir.

 

Dairesel Otomatik Kapılar

Dairesel kayar kapılar cephelerinizde sınırsız özgürlük sunar. İç bükey,dış bükey ve tam dairesel uygulamaları yapılabilmektedir.

 

Panik Çıkış Break Out Sistemi ( opsiyondur )

LABEL Break - Out (panik çıkış) sisteminde, normal yana kayar olarak çalışan otomatik kapı panik durumlarında kapı kanatlarına vurulması ile birlikte (sabit ve hareketli kanatlara) kanatlar 90° dışarıya doğru açılarak dışarı çıkış için tam olarak boş bir alan bırakır. Dolayısı ile insan tahliyesinde büyük kolaylık sağlar.

 

 

Dijital Kapı Konum Seçme Sellektörü

Kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği şekilde, digital olarak tasarlanmış kapı kontrol sistemini seçebileceği,başkaları tarafından kullanılmayı engellemek için şifre ile kilitlenebilen, KAPI ARIZALARINI ışık ve sembol led'leri ile bildiren yapıda tasarlanmış bir elektronik kontrol cihazıdır.

Ayrıca kapının açılma ve kapanma hızlarını, duraklama mesafelerini, tüm potansiyometre ayarlarını, switch ayarlarını mekanizma kapağını açmadan yapma sistemine sahip HİGH-TECH bir teknolojiye sahiptir.

1.  İç ve dış radarın aktif hale getirilmesi (Kapıda çift taraflı trafik akışı)

2.  İç ve dış radarın iptal edilmesi (Kapıda tek taraflı trafik akışı)

3.  Radarların tamamen iptal edilmesi (Kapıda trafik akışına izin verilmemesi)

4.  Kapının tamamen açık bırakılabilmesi

5.  Kapının gece kilitlenebilmesi

6.  Eczane konumuna alabilme (Kapının 1O cm açılabilmesi konumu)

7.  Kış konumu (Kapının yarım açılabilme özelliği)

 

Mekanik Kapı Konum Seçme Sellektörü

Kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği şekilde,tasarlanmış kapı kontrol sellektörüdür.

1.  İç ve dış radarın aktif hale getirilmesi (Kapıda çift taraflı trafik akışı)

2.  İç ve dış radarın iptal edilmesi (Kapıda tek taraflı trafik akışı)

3.  Radarların tamamen iptal edilmesi (Kapıda trafik akışına izin verilmemesi)

4.  Kapının tamamen açık bırakılabilmesi

5.  Kapının gece kilitlenebilmesi

Bu ürün için soru sor: